Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 23:08

НАБУ: у справі «Держінвестпроекту» завершили розслідування


У Національному антикорупційному бюро України заявили про завершення розслідування у справі «Держінвестпроекту».

Як повідомляє прес-служба бюро, 26 липня восьми підозрюваним у заволодінні 259,2 мільйонів відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Йдеться про екс-заступника голови «Держінвестпроекту», який також обіймав посаду радника директора «Державної інвестиційної компанії», екс-працівника «Держінвестпроекту», директора «Держінвесткомпанії», трьох директорів приватних підприємств із ознаками фіктивності двоюрідного брата екс-голови «Держінвестпроекту», колишнього водія, помічника екс-голови «Держінвестпроекту».

Правоохоронці 24 липня їм вручили підозру в справі «Держінвестпроекту». Їм інкримінують створення злочинної організації, заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, придбання або створення суб’єктів підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності, вчинене повторно, та легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом.

За даними слідства, у 2012 році з державного бюджету України виділили понад 500 мільйонів гривень для реалізації низки національних проектів. Зокрема, проектів «Якісна вода», що передбачав встановлення в найбільших містах України автоматів із розливу питної води, та «Олімпійська надія-2022», за яким мали бути зведені інфраструктурні об’єкти для проведення зимових олімпійських ігор в Україні.

У САП додали, що матеріали стосовно інших ймовірних співучасників, зокрема, екс-голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва та його рідного брата, виділили в окреме провадження, їх подальше розслідування доручили детективам Національного антикорупційного бюро України.

Досудове розслідування детективи НАБУ розпочали у жовтні 2016 року.

Владислав Каськів обіймав посаду голови Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України у 2010–2014 роках. У вересні 2014 року Кабінет міністрів ухвалив рішення ліквідувати Держінвестпроект, поклавши його функції на Міністерство економічного розвитку і торгівлі

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG