Доступність посилання

ТОП новини

Вишинського призначили виконавчим директором інформагентства «Россия сегодня»


Президент Росії Володимир Путін тисне руку Кирилу Вишинському, якого в України судили, зокрема, за обвинуваченням у державній зраді, й обміняли його 7 вересня рамках обміну «35 на 35». Сочі, 3 жовтня 2019 року

Колишнього голову «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського призначили на посаду виконавчого директора інформагентства «Россия сегодня», повідомляє ТАСС.

Пізніше ця інформація з’явилась на телеграм-каналі прес-служби ресурсів «России сегодня», «РИА Новости» і Sputnik.

Обвинувачений в Україні за кількома статтями Кримільного кодексу Кирило Вишинський був серед 35 осіб, яких з України повернули до Росії 7 вересня в рамках обміну "35 на 35".

28 серпня Київський апеляційний суд звільнив Вишинського зі слідчого ізолятора. Його відпустили під особисте зобов’язання.

Вишинський має з’являтися до суду на першу вимогу, повідомляти про зміну місця проживання й утриматися від спілкування зі свідками у своїй справі.

Водночас суд не зобов’язував Вишинського носити електронний браслет і здавати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

Головний редактор «РИА Новости-Украина» Кирило Вишинський був затриманий 15 травня 2018 року за підозрою в державній зраді (стаття 111 Кримінального кодексу України). Через два дні він був заарештований і відтоді перебував в СІЗО.

Крім держзради, Вишинському інкримінують спробу повалення конституційного ладу, сепаратизм, розпалювання національної ворожнечі й незаконне зберіганні зброї.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG