Доступність посилання

ТОП новини

У Петрівському завершили розмінування – 128-а бригада


У Петрівському завершили розмінування

На ділянці розведення № 3 «Петрівське» завершилося розмінування. Про це проекту Радіо Свобода «Радіо Донбас.Реалії» повідомив прес-офіцер 128-ї ОГШБр старший лейтенант Богдан Петрик.

«Вчора, 20 листопада, до 12:00 закінчилося розмінування. А сьогодні, 21 листопада, о 12:00 розпочався демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення», – підкреслив прес-офіцер.

Так зване розведення на ділянці № 3 «Петрівське» відбувалося в районі села Богданівка та підконтрольного російським гібридним силам селища Петрівське. У Богданівці наразі живуть семеро місцевих жителів. Всі вони – пенсіонери.

Розведення сил і засобів поблизу Богданівки і Петрівського на Донеччині почалося де 9 листопада.

2 листопада завершилося розведення сил та засобів поблизу Золотого на Луганщині.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За оцінками ООН, станом на 31 грудня 2018 року, унаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 12 тисяч 800 до 13 тисяч людей.

XS
SM
MD
LG