Доступність посилання

ТОП новини

Агентство Reuters видалило текст про 400 тисяч доларів за зустріч Порошенка й Трампа


Зустріч президента України Петра Порошенка (л) та президента США Дональда Трампа (п) в Білому домі, червень 2017 року

Агентство Reuters видалило текст із заголовком «Україна заплатила адвокату Трампа Коену за організацію переговорів у Білому дому – BBC».

В агентстві вказали, що британська телерадіомовна корпорація BBC заявила про неточність повідомлення.

28 березня BBC вибачилася перед президентом України Петро Порошенком через статтю про нього і заявила, що виплатить йому компенсацію.

23 травня 2018 року журналісти BBC оприлюднили статтю під назвою «Юристу Трампа «Україна заплатила» за організацію зустрічі в Білому Домі». У тексті йшлося, що адвокат Трампа Майкл Коен отримав щонайменше 400 000 доларів за організацію першої зустрічі між президентом України Петром Порошенком і президентом США Дональдом Трампом у червні 2017 року.

Адвокати президента України у позові від 3 вересня 2018 року переконували, що через публікацію Порошенко «зазнав серйозної репутаційної шкоди, пережив суттєвий стрес та збентеження». Крім того, вона завдала збитків не тільки іміджу президента України, а і його репутації політика та підприємця.

Читайте також: Банкова про ймовірну оплату за організацію зустрічі Трампа й Порошенка: «відверта брехня і наклеп»

На попередньому слуханні Високого суду в Лондоні в лютому суддя визнав, що адвокати президента України Петра Порошенка мають достатні аргументи для судового розгляду скарги. Після цього ВВС видалила статтю.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG