Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко зустрівся з військовими на НСК «Олімпійський»


Порошенко збирається 5 квітня здавати аналізи в медпункті на НСК «Олімпійський»

Президент України Петро Порошенко зустрівся з військовими в національному спортивному комплексі «Олімпійський» у центрі Києва. Військові проводили на стадіоні тренування.

«Дуже дякую, що саме така форма реабілітації, які повертаються з фронту, які повертаються з АТО, із зони Операції об’єднаних сил, ведуть абсолютно повноцінне життя», – сказав Порошенко.

Президент України Петро Порошенко відвідав на стадіоні «Олімпійський» під час тренувань учасників міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених» (Invictus Games). Київ, 4 березня 2019 року
Президент України Петро Порошенко відвідав на стадіоні «Олімпійський» під час тренувань учасників міжнародних спортивних змагань «Ігри нескорених» (Invictus Games). Київ, 4 березня 2019 року

Вдень 4 квітня спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що президент зранку 5 квітня чекатиме на Зеленського в медпункті стадіону «Олімпійський» в Києві для здачі всіх аналізів. Після цього біля спортивного комплексу з’явилися десятки силовиків, які не пояснили мети свого перебування там.

Відтак представник штабу Зеленського Дмитро Разумков заявив: «Сьогодні виникає багато питань у зв’язку з тим, що таке сильне оточення, чи не хочуть якусь інформацію приховати від суспільства?» Разумков додав, що Зеленський здасть аналізи 5 квітня в «незалежній лабораторії».

31 березня відбулися вибори президента України. Актор і бізнесмен Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко виходять до другого туру, який запланований на 21 квітня.

3 квітня Зеленський запропонував своєму опонентові в другому турі виборів Порошенку провести дебати на стадіоні «Олімпійський» у Києві. Він додав, що кандидати обов’язково повинні пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає «ні алкоголіків, ні наркоманів». «Країні потрібен здоровий президент», – сказав Зеленський.

Водночас чинне законодавство не зобов’язує кандидатів у президенти надавати медичні довідки.

Порошенко у ніч на 4 квітня відповів, що готовий дебатувати на стадіоні, хоча закон прописує інші правила.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG