Доступність посилання

ТОП новини

Призначення Кучми, Богдана, Данилюка та Баканова підтримують понад 30% українців – опитування


Леонід Кучма (л) та Володимир Зеленський (п) під час брифінгу, 3 червня 2019 року

Зроблені президентом України Володимиром Зеленським призначення Леоніда Кучми, Андрія Богдана, Олександра Данилюка та Івана Баканова підтримують понад 30% українців, свідчать дані опитування американського Центру дослідження Міжнародного республіканського інституту (IRI).

  • Призначення другого президента України Леоніда Кучми керівником української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську «твердо підтримують» 17% українців, «частково підтримують» 27%, «частково не підтримують» 10%, «твердо не підтримують» 23%, інші – або не чули його імені, або не змогли відповісти на питання.
  • Призначення ексадвоката бізнесмена Ігоря Коломойського Андрія Богдана керівником Офісу президента «твердо» або «частково підтримують» 36% українців, не підтримують 15%, інші – або не чули його імені, або не змогли відповісти на питання.
  • Призначення ексміністра фінансів Олександра Данилюка секретарем Ради національної безпеки та оборони підтримує 32% опитаних, проти виступають 18%.
  • Призначення колишнього керівника «95 кварталу» Івана Баканова на посаду першого заступника голови Служби безпеки України підтримують 32% українців, не підтримують 17%. Наразі він виконує обов’язки голови СБУ.

Відповідно до опитування IRI, діяльність нового президента України Володимира Зеленського «твердо підтримують» 32%, «частково підтримують» – 35%, «частково не підтримують» і «твердо не підтримують» – 8% та 6%. 19% не змогли відповісти на питання.

Опитування проводили з 13 до 23 червня шляхом інтерв’ю вдома у респондентів. Кількість опитаних склала 2 400. Похибка не перевищує 2%. Опитування фінансувалося Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG