Верховна Рада України з 18 травня повернеться до роботи у звичайному режимі – відповідно до свого календарного плану.
За відповідний проєкт постанови на засіданні 13 травня проголосував 251 народний депутат.
Згідно з календарним планом, парламент 19-22 травня працює в режимі засідань, 18 травня заплановане проведення погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту.
Від середини березня, у період карантину, оголошеного в Україні через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, парламент працював у режимі комітетів і скасував чергові засідання. Водночас відбулася низка позачергових засідань, зокрема, і 13 травня.
Послаблення карантину: у Києві запрацювали перукарні, літні тераси та ринки – фоторепортаж
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований
Посилання для територій, де сайт Радіо Свобода заблокований