Доступність посилання

ТОП новини

Підконтрольна Росії влада Криму вимагає від єпархії УПЦ КП «звільнити приміщення» собору у Сімферополі


Договір про оренду собору уклали у 2002 році

Підконтрольна Росії влада Криму вимагає від єпархії Української православної церкви Київського патріархату залишити собор на початку березня. Про це проекту Радіо Свобода Крим.Реалії повідомив архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент.

«Протягом 20 днів я повинен підписати додаткову угоду про припинення договору оренди, який був укладений між правлінням єпархії Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) та Фондом майна АРК в 2002 році. Згідно з цією угодою, управлінню Кримської єпархії передавалося 1400 квадратних метрів в будинку по вулиці Севастопольська 17А в місті Сімферополі. Там розташовується Кафедральний собор і управління єпархії. Ще 10 днів мені дається для того, щоб я повністю звільнив приміщення. Листи мені надіслали 5 лютого. Відповідно, в перших числах березня я повинен звільнити приміщення», – сказав архієпископ Климент.

За його словами, якщо вони не звільнять приміщення, підконтрольна Росії кримська влада забере приміщення через суд.

Раніше представник Православної церкви України, архієпископ Євстратій Зоря заявив, що підконтрольна Росії влада в Криму направила припис про «звільнення приміщень» Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в окупованому Сімферополі.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

УПЦ (МП) у Криму благословляє окупантів на захист Росії і освячує їхню зброю

Єпископи, черниці та Симоненко: від кого отримує листівки Кримський митрополит УПЦ (МП) Лазар​

Синод Православної церкви України ухвалив низку рішень на своєму першому засіданні

Епіфаній про Путіна, Порошенка, вибори, прокльони і хустки

На службі Сталіна і Путіна. У Росії до війни проти України на церковному фронті долучились і деякі ліберали

Під час інтронізації глави ПЦУ, митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Київ, Софійський собор, 3 лютого 2019 року
Під час інтронізації глави ПЦУ, митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Київ, Софійський собор, 3 лютого 2019 року

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG