Доступність посилання

ТОП новини

Російські військові відкрили свою «міліцію» в Дніпрорудному – Запорізька ОВА


За даними Запорізької обласної адміністрації, окупаційна влада також призначає своїх «посадовців» у Мелітопольському районі
За даними Запорізької обласної адміністрації, окупаційна влада також призначає своїх «посадовців» у Мелітопольському районі

Російські військові зайняли відділення поліції в Дніпрорудному, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація 13 квітня.

«У Дніпрорудному російські окупанти зайняли місцеве відділення поліції, на базі якого відкрили у місті свою «міліцію», а також презентували свого головного поліцая – Костянтина Лисенка», – йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними обласної адміністрації, окупаційна влада також призначає своїх «посадовців» у Мелітопольському районі, в тому числі в сфері освіти. Зокрема, попри розпорядження голови Запорізької області Олександра Старуха, за яким канікули у школах Мелітополя мають тривати до 1 травня, загарбники намагатимуться організувати навчальний процес.

Читайте також: Як «дорогу на Крим» перетворюють у базу окупантів. Репортаж із заблокованого Мелітополя

«Директорка промислово-економічного технікуму Олена Шапурова, наслідуючи терористичні методи окупантів, залякує батьків та учнів, погрожує їм виключенням, а педагогів схиляє до співпраці, обіцяючи нарахування зарплати з 1 квітня», – йдеться в заяві.

У захопленому російськими військовими Мелітополі директори всіх шкіл написали заяви про звільнення через небажання співпрацювати з російськими окупаційними силами, повідомив мер міста Іван Федоров 24 березня.

За його словами, російські окупанти змушують вчителів міста здійснювати навчальний процес у школах російською мовою.

Встановлюйте новий застосунок Радіо Свобода на смартфони та планшети Apple і Android.

XS
SM
MD
LG