Доступність посилання

ТОП новини

Суд визнав законним конкурс на голову «Приватбанку», попри позов профспілки – пресслужба банку


У травні головою державного банку обрали Генріха Бьоша
У травні головою державного банку обрали Генріха Бьоша

Господарський суд визнав законним проведення конкурсу з відбору голови правління «Приватбанку», повідомляє пресслужба банку 16 червня.

Суд отримав позов профспілкової організації банку до самої установи та до Кабінету міністрів, третьою особою в справі є Національний банк. Профспілка вимагала блокувати конкурс із обрання голови банку.

«Юристи банку детально обґрунтували суду відповідність конкурсного відбору вимогам законодавства. За результатами розгляду справи суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог профспілкової організації», – повідомляє пресслужба банківської установи.

Читайте також: Нацбанк погодив призначення Бьоша головою «Приватбанку»

У «Приватбанку» вказують на те, що конкурсний відбір високопосадовців державних банків є умовою роботи системи корпоративного управління, зафіксованій, зокрема, в законодавстві.

У травні 2021 року наглядова рада «Приватбанку» призначила Герхарда Бьоша новим головою правління.

На початку 2021 року завершився термін дії контракту з головою правління «Приватбанку» Петром Крумханзлом, який очолював банк упродовж останніх трьох років.

До призначення нового керівника виконувачкою обов’язків стала Ганна Самаріна, заступниця голови правління «Приватбанку» з питань фінансів.

XS
SM
MD
LG