Доступність посилання

ТОП новини

Росія: суд відклав засідання у справі проукраїнського активіста з Криму Олега Приходька


Олег Приходько перебуває у СІЗО російського Ростова-на-Дону
Олег Приходько перебуває у СІЗО російського Ростова-на-Дону

Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону відклав перше засідання по суті у справі проукраїнського активіста з окупованого Криму Олега Приходька. Як повідомив у коментарі проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії адвокат Приходька Назім Шейхмамбетов, засідання відклали за клопотанням сторони захисту.

«Ми подавали клопотання про перенесення засідання через наявну епідеміологічну обстановкою і карантинні заходи, суд це клопотання задовольнив. Самого засідання по суті не було. Суд відкрив засідання, розглянув наше клопотання, задовольнив його і засідання закінчилося», – розповів Шейхмамбетов.

Дата нового судового засідання у справі Приходька наразі невідома, адвокату повідомлять про це додатково.

7 квітня стало відомо, що Приходька доставили в СІЗО російського Ростова-на-Дону.

Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин.

16 січня стало відомо, що Приходьку висунули нове звинувачення в «незаконному придбанні, передачі, збуті, зберіганні, перевезенні або носінні вибухових речовин або вибухових пристроїв».

Адвокат Назім Шейхмамбетов повідомив 5 лютого, що Олега Приходька також звинуватили в плануванні вибуху в будівлі генерального консульства Росії у Львові.

Наразі Приходьку продовжено арешт до 15 вересня.

Прокуратура Автономної Республіки Крим почала кримінальне провадження за статтею «незаконне позбавлення волі» через арешт активіста в анексованому Криму.

XS
SM
MD
LG