Доступність посилання

ТОП новини

Закінчення навчального року у вишах відбуватиметься дистанційно – МОН


За словами очільниці МОН, період проведення сесій не буде зміщений
За словами очільниці МОН, період проведення сесій не буде зміщений

Заклади вищої освіти закінчуватимуть нинішній навчальний рік дистанційно, зважаючи на ситуацію з епідемією коронавірусу, повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода виконувачка обов’язків міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Ми дали рекомендаційного листа закладам вищої освіти щодо організації закінчення навчального року. Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. І заклади вищої освіти мають бути готові завершити навчальний рік», – сказала вона.

За словами очільниці МОН, період проведення сесій не буде зміщений.

«Тобто викладачі закладів зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували підійти організовано до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно складання іспитів, і сесії. Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідин закладів вищої освіти, то, безперечно, заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях», – заявила Мандзій.

Те ж стосується і випускних іспитів у вишах, додала в.о. міністра. «Технічні можливості закладів вищої освіти були. І вони можуть організувати цей процес дистанційно», – додала вона.

24 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд має план виходу України з карантину, який складається з п’яти етапів.

За його словами, «стартова точка реалізації цього плану може настати 11 травня за умови сприятливої епідемічної ситуації».

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG