Доступність посилання

ТОП новини

Наливайченко: якщо Симоненко не прийде на допит, його туди доставлять


Лідер КПУ Петро Симоненко

Голова СБУ Валентин Наливайченко заявляє, що лідера КПУ Петра Симоненка доставлять на допит до Служби безпеки, якщо він не прийде туди сам у понеділок, 6 квітня.

«Якщо не з’явиться, буде доставлений на допит», – сказав Наливайченко у суботу, 4 квітня, відповідаючи на питання журналістів.

2 квітня адвокат лідера Компартії України Петра Симоненка отримав повістку на допит до СБУ. Керівник Головного слідчого управління Служби безпеки Василь Вовк повідомив, що Симоненко погодився відповісти на питання слідчого.

У СБУ повідомляють, що кримінальне провадження щодо голови Комуністичної партії України Петра Симоненка стосується його участі у засіданні ЦК КПРФ і низки його публічних заяв, провадження відкрите за зверненням міністра юстиції Павла Петренка.

Раніше міністр юстиції звернувся до Служби безпеки України з проханням зʼясувати обставини участі Симоненка у пленумі у Москві і провести додаткове розслідування ймовірної причетності Симоненка до кримінальних правопорушень, пов’язаних із фінансуванням тероризму, підтримкою угруповань «ДНР» та «ЛНР», визнанням анексії Криму.

XS
SM
MD
LG