Доступність посилання

ТОП новини

У Росії перенесли суд про заміну Навальному умовного терміну на реальний


Люблінський суд Москви переніс розгляд питання про заміну російському опозиціонеру Олексію Навальному умовного терміну на реальний у справі «Кировлеса» на 13 травня.

Про перенесення судового засідання просив захист, через те, що Навальний не був повідомлений про сьогоднішнє засідання належним чином.

Навальний запропонував судді зробити догану співробітникам Федеральної служби виконання покарань (ФСВП), які не повідомили йому про дату судового засідання.

«Про суди я дізнаюся з ЗМІ», – заявив російський опозиціонер.

З клопотанням до суду про заміну умовного терміну на реальний звернулася ФСВП, яка вважає, що Навальний порушив порядок умовного покарання.

У лютому Навальний відбув 15 діб адміністративного арешту за звинуваченням у порушенні встановленого порядку проведення мітингу – за те, що він і його прихильники роздавали в московському метро листівки з інформацією про антикризовий марш «Весна».

Заяву ФСВП з проханням замінити Навальному умовний термін на реальний суд прийняв з другої спроби. Перше клопотання, подане в березні, було відхилене через помилки.

Раніше Федеральна служба виконання покарань неодноразово зверталася до суду з проханням змінити Олексію Навальному умови утримання. Кілька спроб ФСВП зробила у січні, коли Навальний після вироку у справі «Ів Роше» відмовився дотримуватися режиму домашнього арешту.

Олексій Навальний вже двічі був засуджений умовно – перший раз на п’ять років у справі «Кировлеса», другий раз – на три з половиною роки у справі «Ів Роше».

22 квітня сформована за участю Олексія Навального «Демократична коаліція» оголосила про те, що в 2015 році має намір брати участь у виборах у трьох регіонах Росії.

XS
SM
MD
LG