Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 03:08
Новини | Політика

СБУ протидіє спробам дестабілізації в Одесі – Лубківський


Радник голови СБУ Маркіян Лубківський

Служба безпеки України активно протидіє спробам дестабілізувати ситуацію в Одесі та області. Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами активно протидіє спробам дестабілізувати ситуацію в Одесі та Одеській області. Ми також повністю контролюємо безпекову ситуацію в регіоні, упереджуючи спроби диверсій та провокацій і знешкоджуючи зловмисників. Жодних формувань чи утворень, які б становили загрозу українській державності чи територіальній цілісності, тут не було не і не буде створено! Маю на увазі передусім інформацію, яка активно «гуляє» в соцмережах, розкручується московськими ЗМІ і, на жаль, підхоплюється українськими медіа, про так звану «Народну раду Бесарабії», «Бесарабську народну республіку» і т. д.», – написав Лубківський.

За його словами, нині в регіоні тривають оперативні заходи, спрямовані на захист української державності і убезпечення одеситів.

Протягом останніх місяців зловмисники періодично влаштовують вибухи в Одесі. Одна з останніх диверсій сталась 13 травня – в Одесі був підірваний залізничний міст біля вулиці Балківської, в районі Слобідки. Люди, що опинилися на місці вибуху, встигли повідомити про небезпеку машиністові потяга, що саме наближався до місця ушкодження колії.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG