Доступність посилання

ТОП новини

СБУ протидіє спробам дестабілізації в Одесі – Лубківський


Радник голови СБУ Маркіян Лубківський
Радник голови СБУ Маркіян Лубківський

Служба безпеки України активно протидіє спробам дестабілізувати ситуацію в Одесі та області. Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами активно протидіє спробам дестабілізувати ситуацію в Одесі та Одеській області. Ми також повністю контролюємо безпекову ситуацію в регіоні, упереджуючи спроби диверсій та провокацій і знешкоджуючи зловмисників. Жодних формувань чи утворень, які б становили загрозу українській державності чи територіальній цілісності, тут не було не і не буде створено! Маю на увазі передусім інформацію, яка активно «гуляє» в соцмережах, розкручується московськими ЗМІ і, на жаль, підхоплюється українськими медіа, про так звану «Народну раду Бесарабії», «Бесарабську народну республіку» і т. д.», – написав Лубківський.

За його словами, нині в регіоні тривають оперативні заходи, спрямовані на захист української державності і убезпечення одеситів.

Протягом останніх місяців зловмисники періодично влаштовують вибухи в Одесі. Одна з останніх диверсій сталась 13 травня – в Одесі був підірваний залізничний міст біля вулиці Балківської, в районі Слобідки. Люди, що опинилися на місці вибуху, встигли повідомити про небезпеку машиністові потяга, що саме наближався до місця ушкодження колії.

XS
SM
MD
LG