Доступність посилання

ТОП новини

СБУ проводить обшук в UniCredit Bank, в фінустанові обурені методами силовиків


Співробітники Служби безпеки України проводять обшук в офісі UniCredit Bank у Києві, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, слідчі дії ведуться в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статтею 258-5 Кримінального кодексу (про фінансування тероризму).

У СБУ зазначають, що процесуальні дії проводяться для зупинення можливого фінансування угруповань «ЛНР» та «ДНР», до установи претензій у силовиків немає.

В UniCredit Bank обурені методами роботи правоохоронних органів, заявила перший заступник голови правління UniCredit Bank Тамара Савощенко.

За її словами, СБУ провела обшук і виїмку документів за деякими клієнтами і партнерами в UniCredit Bank, у своїх діях слідчі посилалися на рішення Печерського райсуду міста Києва з розслідування кримінальної справи за статтею «фінансування тероризму».

«UniCredit Bank як законослухняний учасник ринку завжди надає подібну інформацію за рішеннями суду у встановлені терміни, тому не було ніякої необхідності вдаватися до обшуку. Однак, співробітники СБУ пішли на блокування роботи відділень, обмеження пересування співробітників», – заявила перший заступник голови правління UniCredit Bank Тамара Савощенко.

Вона зазначає, що до роботи банку у СБУ немає ніяких претензій.

У СБУ неодноразово заявляли про розслідування фінансування угруповань «ДНР» та «ЛНР».

XS
SM
MD
LG