Доступність посилання

ТОП новини

У Росії мають намір створити війська швидкого реагування на базі десантників


День Повітряно-десантних військ у Москві

У Росії мають намір створити військ швидкого реагування на основі Повітряно-десантних військ. Про це в ефірі «Російської служби новин» повідомив командувач Повітряно-десантних військ Росії, генерал-полковник Володимир Шаманов.

«Враховуючи принципи застосування і визначені Генеральним штабом завдання, Росія планує формування військ швидкого реагування, основу яких повинні скласти Повітряно-десантні війська, здатні діяти як самостійної угрупованням, так і в складі сукупних угруповань на окремих обраних напрямках», − заявив Шаманов.

За його словами, створення військ швидкого реагування пов’язано з тим, що в даний час бойові дії не будуть зав’язані на фронти з залученням великої кількості військ.

Раніше рішення про створення спільних сил швидкого реагування ухвалили країни Євросоюзу.

28 травня на офіційному порталі правової інформації Росії з’явився указ президента Путіна про засекречення відомостей Міністерства оборони про втрати в «мирний час у ході проведення спеціальних операцій».

Раніше державною таємницею вважалися відомості про втрати армії тільки під час воєнних дій.

Київ і країни Заходу звинувачують Росію в підтримці сепаратистів на сході України військами і зброєю. Москва це заперечує.

XS
SM
MD
LG