Доступність посилання

ТОП новини

Уряд передає до Ради подання на звільнення міністра Шевченка


Кабінет міністрів України 24 червня вирішив направити до Верховної Ради подання на звільнення міністра екології і природних ресурсів Ігоря Шевченка, повідомляє Урядовий портал.

«Це рішення ухвалено, зважаючи на те, що Мінприроди як центральний орган виконавчої влади втратило керованість, не забезпечує виконання базових функцій та зобов’язань держави в сфері охорони довкілля», – ідеться в повідомленні.

В уряді вказують на порушення Шевченком норм трудового законодавства.

«У січні 2015 року в робочий час Ігор Шевченко в особистих справах без отримання відповідного дозволу перебував в Об’єднаних Арабських Еміратах, 5 травня 2015 року без поважних причин міністр також був відсутній на робочому місці та безпідставно не взяв участь у засіданні уряду», – повідомляє офіційний сайт.

«Крім того, Ігор Шевченко 6 червня 2015 року о 14:30 вилетів чартерним рейсом приватним літаком ТСТКN в особистих справах до Дрездена та повернувся 8 червня 2015 року о 16:00 (у робочий день) з Ніцци також приватним літаком PHARO», – наголошується в поданні на звільнення.

Раніше ухвалення Шевченком самостійного рішення про відставку вимагали його колега по уряду, міністр молоді та спорту Ігор Жданов і депутат Верховної Ради Ігор Луценко.

22 червня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Верховної Ради з пропозицією звільнити міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка.

Сам Шевченко того ж дня звернувся до генерального прокурора Віктора Шокіна з проханням терміново перевірити звинувачення, які лунають на його адресу від деяких народних депутатів.

Минулого тижня лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що під час пожежі біля Василькова міністр екології був у відпустці в Ніцці та Монако. Міністр екології і природних ресурсів Ігор Шевченко підтверджує, що летів із Ніцци літаком народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка, проте не вбачає в цьому корупції.

XS
SM
MD
LG