Доступність посилання

ТОП новини

Савченко боїться за життя своїх адвокатів


Адвокати Надії Савченко Микола Полозов, Марк Фейгін та Ілля Новиков (зліва направо) під час маршу пам’яті Бориса Нємцова в Москві, 1 березня 2015 року

Ув’язнена в Росії депутат Верховної Ради Надія Савченко побоюється за життя і свободу своїх російських адвокатів. Про це вона написала в листі, який оприлюднив захисник української льотчиці Марк Фейгін.

Савченко також обмежила для себе час ознайомлення з матеріалами справи проти неї терміном в один місяць, який завершується 2 липня.

«Не вважаю за потрібне витрачати на ознайомлення більше часу свого життя у в’язниці. За всі процесуальні наслідки беру відповідальність на себе, оскільки вважаю, що інститут адвокатури в Росії не має сенсу як такий, оскільки в Росії не діє закон», – наголосила Савченко.

Українку в Росії захищають три адвокати: Марк Фейгін, Ілля Новиков та Микола Полозов.

У Росії депутата Верховної Ради України і делегата ПАРЄ Надію Савченко звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів, які нелегально перебували на Донбасі, а також у незаконному перетині російського кордону. Її захист заявляє, що справа сфальсифікована, доказів причетності Савченко до загибелі журналістів не існує, а російський кордон вона не перетинала зі власної волі.

XS
SM
MD
LG