Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 21:55

Генпрокурор подав клопотання про відсторонення від посад суддів Царевич та Вовка


(©Shutterstock)

Генеральний прокурор Віктор Шокін направив до Вищої кваліфікаційної комісії суддів клопотання про відсторонення від посад суддів Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка, повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Слідчі вважають, що ці судді можуть перешкоджати кримінальному провадженню, в яких вони є фігурантами, зокрема, під виглядом необхідності розгляду судових справ уникати слідства і суду, а також мають можливість впливати на інших осіб, що можуть бути допитані під час розслідування, мовиться в повідомленні.

Вища кваліфікаційна комісія суддів уже відсторонювала згаданих суддів від посад на двомісячні терміни, черговий із них збігає нині.

Щодо судді Царевич нині слідчий відділ прокуратури Вінницької області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні, щодо судді Вовка кримінальне провадження вже перебуває на розгляді в Шевченківському суді Києва. Обох підозрюють чи звинувачують за однією статтею Кримінального кодексу про «постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, що спричинили тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів, в інших особистих інтересах чи з метою перешкоджання законній професійній діяльності журналіста», але за різними конкретними звинуваченнями. Ці судді вели низку гучних справ проти супротивників режиму президента Віктора Януковича.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG