Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську організували магазин безкоштовних товарів для родин загиблих в АТО


Магазин безкоштовних товарів для родин загиблих та поранених бійців, 29 листопада 2015 року
Магазин безкоштовних товарів для родин загиблих та поранених бійців, 29 листопада 2015 року

У Дніпропетровську, на території колишнього трамвайного депо, волонтери відкрили магазин безкоштовних товарів для родин бійців, загиблих та поранених у зоні АТО.

Як повідомила Радіо Свобода у середу, 29 липня, координаторка Марія Кузьмінська, магазин розгорнули у приміщенні, яке волонтери облаштували самотужки. Небайдужі жителі забезпечують товарами – одягом, іграшками, книгами та школярським приладдям.

За словами Марії Кузьминської, рідні бійців можуть прийти у магазин і взяти все, в чому мають потребу, безкоштовно. Одяг можна приміряти – на місці обладнана примірочна. Волонтерський магазин працює три дні на тиждень – з понеділка по середу. Для того, щоб одержати товар із магазину, потрібно мати при собі документи.

Наразі заклад працює для сімей, які втратили годувальника, та родин поранених бійців, які лікуються у медичних закладах Дніпропетровська. Однак у планах – розширення кола покупців до сімей усіх учасників АТО.

Волонтери просять усіх небайдужих приносити до магазину чоловічий, жіночий та дитячий одяг – новий або у доброму стані, а також взуття, іграшки, канцелярські товари. Продукти харчування до магазину не приймають.

У Міністерстві оборони України 28 липня повідомили, що за час проведення антитерористичної операції на сході України загинули 2 300 військовослужбовців Збройних сил України.

В Управлінні верховного комісара ООН з прав людини повідомили, що від початку бойових дій на сході України у квітні 2014 року на Донбасі загинули понад 6,8 тисячі людей, понад 17 тисяч були поранені.

XS
SM
MD
LG