Доступність посилання

ТОП новини

Харківська мерія заявляє, що не саботує процесу оформлення субсидій


Департамент праці й соціальної політики Харківської міської ради заявляє, що субсидії на послуги ЖКГ оформили за 52 відсотками від усіх звернень громадян.

«Всього призначено 53665 справ отримувачів субсидії, що становить 52,8% від загальної кількості звернень за субсидією. Кількість справ, по яких надіслані запити до різних установ, – 48871», – повідомили Радіо Свобода у департаменті.

Таким чином харківська мерія спростувала заяви прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про те, що міська влада навмисно саботує процес оформлення субсидій.

Також у департаменті з питань інформації і зв’язків із громадськістю міської ради повідомили, що в комунальних ЗМІ не виходили сюжети з антидержавницькою позицією щодо субсидій.

«Ми, навпаки, ініціювали спецпрограми, присвячені оформленню субсидій за участю заступника міського голови Світлани Гарбунової-Рубан, яка відповідає за організацію роботи з оформлення субсидій у місті. Зайдіть на сайт «Харьковских известий» і пошукайте, в яких матеріалах йшлося про те, що субсидії – це фейк від держави. Арсен Аваков знов оприлюднив недостовірну інформацію», – заявив директор інформаційного департаменту Юрій Сидоренко.

Під час засідання уряду 19 серпня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив СБУ, МВС і Генеральній прокуратурі відзвітувати, скільки було порушено кримінальних проваджень проти представників органів місцевої влади за зволікання з оформленням субсидій.

Крім того, Яценюк доручив міністрові інформаційної політики Юрієві Стецю і голові Харківської ОДА Ігореві Райніну надати матеріали щодо порушень українського законодавства харківськими ЗМІ, які проводять антипропаганду надання комунальних субсидій.

Прем’єр наголосив, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення повинна отримати ці матеріали і вжити відповідних заходів згідно з чинним законодавством.

У регіональному представництві Нацради повідомили, що не мають скарг і фактів щодо матеріалів, де б ішлося про те, що субсидії – «це фейк уряду».

Як повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін 18 серпня, на сьогодні вже оформили житлові субсидії 2,3 мільйона сімей, ще майже 400 тисяч – у процесі оформлення.

Загалом в Україні на надання субсидій претендують чотири мільйони українських сімей. На виплату субсидій у державному бюджеті передбачено 25 мільярдів гривень.

XS
SM
MD
LG