Доступність посилання

ТОП новини

Ляшко заявив про підкуп депутатів, у БПП спростовують


Олег Ляшко
Олег Ляшко

Лідер фракції «Радикальної партії» Олег Ляшко на засіданні Верховної Ради заявив про нібито підкуп депутатів його політичної сили. За словами Ляшка, підкуп здійснюють парламентарі з «Блоку Петра Порошенка» й деякі позафракційні народні депутати.

Як зазначив Олег Ляшко, шляхом шантажу, залякування та підкупу згадані особи «намагаються розколоти фракцію «Радикальної партії» після того, як вона перейшла в опозицію».

У відповідь на заяву політика голова Верховної Ради Володимир Гройсман порадив Олегові Ляшку звернутися з заявою до Антикорупційного бюро.

Пізніше народні депутати з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко та Олександр Третьяков спростували заяву Ляшка і заявили, що у коаліції і без «Радикальної партії» достатньо голосів для ухвалення рішень.

У травні цього року Олег Ляшко вже заявляв про спробу підкупу депутатів фракції «Радикальної партії» парламентарем Сергієм Клюєвим нібито за те, щоб фракція не голосувала за зняття з нього недоторканності. Генеральна прокуратура розслідує цей факт і вимагає від Ляшка дати свідчення у справі. Лідер «Радикальної партії» мотивує ігнорування допитів зокрема тим, що прокуратура не допитує з цього приводу самого Клюєва.

1 вересня Олег Ляшко заявив про вихід фракції «Радикальної партії» з коаліції.

XS
SM
MD
LG