Доступність посилання

ТОП новини

У СБУ створили об’єднаний центр звільнення заручників


Служба безпеки України повідомляє про створення об’єднаного центру з координації пошуку і звільнення незаконно полонених і заручників, а також пошуку зниклих безвісти в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Центр має вести облік військовослужбовців і цивільних осіб, які були захоплені бойовиками або зникли безвісти, координувати їхній пошук, вести переговори і забезпечувати звільнення, йдеться в повідомленні СБУ.

«Служба безпеки запрошує до роботи центру уповноважених представників інших міністерств та відомств, а також громадські, волонтерські і благодійні організації», – заявили в СБУ.

За інформацією щодо своїх рідних, які зникли безвісти, родичі зможуть звернутися як поштою, електронним листом, так і особисто, відвідавши центр за адресою: Київ, вул. Ірининська, 4, додали у відомстві.

Наприкінці серпня уповноважена президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко заявляла, що у заручниках у бойовиків залишаються 156 людей.

XS
SM
MD
LG