Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі почали реалізацію проекту соціальної адаптації вимушених переселенців


У Запоріжжі реалізують проект соціальної адаптації вимушених переселенців
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

У Запоріжжі у п’ятницю стартував проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні», що має на меті сприяння соціальній адаптації та інтеграції вимушених переселенців до місцевої громади. В його рамках із 1 листопада на базі благодійних фондів «Карітас Запоріжжя» та «Сподівання» розпочали роботу кейс-менеджери, що виконують функції соціального супроводу та консультування вимушених переселенців.

До обов’язків кейс-менеджерів входить проведення аналізу потреб вимушеного переселенця чи його родини, розробка плану розв’язання наявних проблем, що передбачає направлення переселенців до конкретних державних чи соціальних установ, які компетентні надати допомогу у відповідній ситуації.

«Розглядаються випадки, з якими до нас приходять тимчасові переселенці. Кейс-менеджери проводять роботу для забезпечення базових потреб переселенців, а головне, відтворюють умови, щоб людина поверталася до активного життя. Тобто головною метою стає можливість для тимчасових переселенців наприкінці проекту самим собі давати раду, звертатися до установ, залагоджувати свої документальні справи та інші питання, які на сьогоднішній день у них не є вирішеними», – розповів соціальний працівник благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» Валентин Кваша.

Окрім Запоріжжя, кейс-менеджери, що консультуватимуть вимушених переселенців, працюватимуть у Дніпропетровській, Донецькій та Полтавській областях. Проект реалізується за фінансування Програми розвитку ООН в Україні та уряду Японії.

XS
SM
MD
LG