Доступність посилання

ТОП новини

Путін: Росія пройшла важливий рубіж у 2014 році, «возз’єднавшись» з Кримом


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Росія пройшла важливий рубіж у 2014 році, «возз’єднавшись» з Кримом і Севастополем.

«Перед нами не раз поставав принциповий і доленосний вибір шляху подальшого розвитку. І черговий такий рубіж ми пройшли в 2014 році, коли відбулося возз’єднання Криму і Севастополя з Росією», – заявив Путін, виступаючи зі щорічним зверненням до членів Федеральних зборів Росії.

«Росія в повний голос заявила про себе як сильна, самостійна країна з тисячолітньою історією та великими традиціями», – додав він.

Наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії та кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія заявила, що включила Крим до свого складу.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової російської окупації Криму 20 лютого 2014 року. Країни Заходу не визнають приєднання Криму до Росії і називають це анексією. Росія заперечує окупацію півострова і заявляє, що відновила «історичну справедливість».

XS
SM
MD
LG