Доступність посилання

ТОП новини

У Севастополі встановлюють нові «світлові вежі», сімферопольці купляють електрогенератори


У засніженому Сімферополі електрогенератори далі залишаються популярним товаром, Крим, 31 грудня 2015 року

Через нові ускладнення з енергопостачання окупованого Росією Кримського півострова в Севастополі встановлюють додаткові «світлові вежі», а сімферопольці активніше купують електрогенератори. Про це 31 грудня інформує сайт проекту Радіо Свобода Крим.Реалії.

Окупаційна «влада» Севастополя пояснює збільшення кількості «світлових веж» і необхідність роботи «пунктів надання допомоги населенню» різким похолоданням і зменшенням лімітів електропостачання.

За інформацією російського «уряду» Севастополя, в місті функціонують чотири пункти надання допомоги, де люди можуть побути в теплі і зарядити телефони.

Додаткові «світлові вежі» будуть встановлені в темний час доби на жвавих ділянках севастопольських доріг, а також для додаткового освітлення місць із масовим перебуванням людей.

Тим часом, у столиці Криму Сімферополі місцеві жителі активізували попит на електрогенератори. Як повідомляє кореспондент Крим. Реалії, на одному з міських ринків продавці одразу заливають бензин у генератори, на місці перевіряють роботу приладів. Покупці кажуть, що не вірять обіцянкам влади про безперебійне електропостачання в новорічні свята, тому перестраховуються.

Дизель-генератори в Криму стали одним з найпопулярніших товарів у листопаді 2015 року, коли електрика на півострів з материкової частини України перестала надходити через пошкодження електроопор ліній електропередач.

Ввечері 30 грудня в Криму повідомили про припинення постачання електроенергії на півострів високовольтною лінією «Каховська – Титан». Без електропостачання залишилися кілька районів півострова, а також міста Євпаторія і Саки. У Криму і Севастополі через проблеми з електропостачанням обмежили подачу електрики споживачам і припинили рух тролейбусів.

В «Укренерго» повідомили, що ввечері 30 грудня ЛЕП «Каховська –Титан» була вимкнена через спрацювання системи релейного захисту. Спроби увімкнути її були безуспішними.

22 листопада через підрив електроопор у Херсонській області анексований Росією Крим був знеструмлений. З часом було відновлено постачання електрики з материкової частини України однією з чотирьох ліній, «Каховська – Титан». Зараз Крим забезпечується електрикою і за рахунок привезених генераторних установок та через енергоміст із Росії, але, як і раніше, на території Криму виникають аварії в енергомережах.

XS
SM
MD
LG