Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 19:04

Прокуратура в Німеччині: відразу було ясно, що «зґвалтування 13-літньої» – неправда


Речник прокуратури Берліна Мартін Штельтнер заявив Радіо Свобода, що правоохоронцям із самого початку було ясно, що заяви про нібито викрадення і зґвалтування мігрантами 13-річної дівчинки з російськомовної емігрантської родини не могли бути правдою.

Він підтвердив повідомлення прокуратури, що в перебігу свого 30-годинного зникнення дівчинка перебувала у квартирі свого 19-річного приятеля, вочевидь із метою уникнути конфлікту з батьками через проблеми у школі.

За даними правоохоронців, немає ніяких свідчень про те, що в той час між дівчиною і хлопцем могли бути сексуальні контакти, і ніяких звинувачень проти нього не висували, він є у справі свідком.

Днями Штельтнер уже повідомляв Радіо Свобода, що медичне обстеження дівчинки виключило версію про зґвалтування, хоча підтвердило, що вона мала сексуальні контакти ще до свого зникнення – вочевидь, добровільні. Але, оскільки такі дії щодо осіб віком до 14 років у Німеччині є кримінальним злочином, у зв’язку з цим висунули звинувачення в сексуальних зловживаннях щодо дитини двом іншим чоловікам, яких підозрюють у цьому.

При цьому речник прокуратури наголосив, що жоден із цих чоловіків не є недавнім мігрантом: один із них громадянин Німеччини, інший – громадянин Туреччини, що постійно живе в Німеччині.

Скандал спалахнув по тому, як російський державний телевізійний «Перший канал», а слідом за ним інші російські засоби інформації почали раніше цього місяця розкручувати історію про те, як 13-літня дівчинка з «російськомовної родини» в Берліні зникла на 30 годин, а потім заявила, що її викрали і зґвалтували мігранти «південного» вигляду. Як заявив кореспондент телеканалу, ситуація з біженцями в Німеччині вийшла з-під контролю, а сама країна перебуває на межі колапсу. У зв’язку з такими заявами кореспондента російського телеканалу на нього в Берліні подали до суду через розпалювання ворожнечі. А Німеччина закликала Росію не політизувати справу після того, як у Росії припустили, що влада Німеччини «може приховувати дійсність».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG