Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 21:17

Заступник міністра економіки Наталія Микольська також подала у відставку


Айварас Абромавичус, Олена Кошарна і Наталія Микольська

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська заявляє, що також йде у відставку слідом за міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом.

«Сьогодні я прийняла дуже складне і важливе рішення разом з міністром: піти з посади Торгового представника України. Я прийшла в команду технократів і основним критеріям для відбору мене міністром на цю посаду були лише мої професійні і моральні якості. Так формувалася вся наша команда», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Раніше сьогодні Абромавичус подав у відставку, заявивши, що ключовою причиною його звільнення з посади міністра став конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком.

Міністр сказав, що Кононенко намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки. Після цих заяв міністра НАБУ розпочало розслідування.

Кононенко називає ці звинувачення Абромавичуса на свою адресу спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства.

Заступники міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко і Максим Нефьодов також заявили про свою відставку.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що «в цій ситуації відставка – це тікати з поля бою, а тут треба далі боротися».

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Абромавичусом, після якої заявив, що міністр економіки має залишитися на своїй посаді і продовжувати реформи. Порошенко повідомив, що Абромавичус має подумати про це.

XS
SM
MD
LG