Доступність посилання

ТОП новини

Туреччина надасть Україні кредит в 50 мільйонів доларів


Ілюстративне фото

Туреччина надасть Україні кредит у 50 мільйонів доларів із терміном погашення п’ять років.

Міжурядову угоду про надання кредиту підписали міністр фінансів України Наталія Яресько та міністр економіки Туреччини Мустафа Еліташ під час візиту делегації Туреччини на чолі прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу.

Кредит надається із фіксованою ставкою 2,5% річних.

Крім того, турецький прем’єр-міністр Ахмет Давутоглу заявив, що Туреччина готова до підписання угоди про зону вільної торгівлі з Україною.

У січні міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив робочий візит до Туреччини. Міністр поспілкувався з представниками провідних турецьких ЗМІ та повідомив про перспективи розвитку українсько-турецьких відносин, на Донбасі, процес виконання мінських домовленостей та порушення прав кримських татар в окупованому Криму.

Останнім часом Україна приділяє дедалі більше уваги розвиткові відносин із Туреччиною, з якою останнім часом зіпсувала відносини Росія. Туреччина, зокрема, є одним із союзників України у справі Криму, претензій на анексію якого Росією Анкара не визнає і різко критикує Москву за постійні порушення окупаційною російською владою прав кримських татар на тимчасово окупованому українському півострові. Але Туреччина не стала приєднуватися до західних санкцій проти Росії, накладених через агресію Росії проти України у Криму й на Донбасі.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG