Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 22:00

Кримськотатарський ресурсний центр нарахував 68 правопорушень у Криму за місяць


(©Shutterstock)

Кримськотатарський ресурсний центр зафіксував 68 порушень прав і свобод в Криму за березень. У центрі відзначають тенденцію до зростання правопорушень в Криму. Згідно з даними за лютий, таких порушень було зафіксовано 40.

«Обшуки, затримання, залякування, різного роду заборони стали повсякденністю в Криму», – відзначили в центрі.

В огляд увійшли обшуки в будинках кримських татар, заборона на проведення мітингу в день народження Тараса Шевченка, суд у справі про заборону діяльності Меджлісу, заборона на масові заходи, вимоги щодо заміни автомобільних номерів з українських на російські.

4 лютого Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій засудив «безпрецедентний рівень» порушення прав кримчан, зокрема, кримських татар, в анексованому Росією Криму.

Російська влада Криму заперечує повідомлення про факти порушення прав людини на півострові.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Recommended

XS
SM
MD
LG