Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 07:12

Геращенко: європейські політики можуть повторити щодо України помилку 2008 року


Ірина Геращенко

У разі блокування для громадян України запровадження безвізового режиму європейські політики ризикують повторити помилку 2008 року. Про це у Facebook заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Вона нагадує, що вісім років тому «позиція Німеччини і Франціі заблокувала надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО» і ця «помилка», як вважає Геращенко, «зробила можливою агресію проти Грузіі влітку 2008 і проти Украіни навесні 2014».

Перший заступник голови Верховної Ради нагадує, що «Украіна виконала всі пункти Плану дій візовоі лібералізації».

«Тому будь-які спроби відтермінувати безвізовий режим – це буде спроба продемонструвати подвійні стандарти до України. Українці цього точно не заслужили», – вказала Ірина Геращенко.

Україна може отримати безвізовий режим з ЄС пізніше, ніж влітку цього року, як розраховувало досі українське МЗС. Про це повідомляють українські та західні медіа й частина експертів.

У Єврокомісії, зі свого боку, говорять про підготовку алгоритму призупинення безвізового режиму на випадок тієї чи іншої надзвичайної ситуації. А в представництві ЄС в Україні заявили про відсутність жодної інформації про відтермінування безвізового режиму саме з Україною і навіть підстав для цього.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG