Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:35

Шахтарі «Селидоввугілля» припинили голодування


«Селидоввугілля», 10 червня 2016 року

Шахтарі держпідприємства «Селидоввугілля» 10 липня припинили голодування. Таке рішення ухвалили на зустрічі шахтарів та членів їхніх родин з лідерами первинної профспілкової організації.

Лідери профспілки заявили, що перенесуть боротьбу у Київ, де планують провести переговори про виплату зарплат за травень і червень з міністром вугільної промисловості.

10 липня кілька сотень людей зібралися на головній площі міста Селидове Донецької області з вимогою до уряду виплатити заробітні плати працівникам державних шахт, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Ми не хочемо дестабілізувати ситуацію чи створювати якусь партію, ми лише хочемо, щоб нам виплатили зарплату», – заявив голова профспілки шахти Віктор Трифонов.

Раніше троє шахтарів були госпіталізовані після семиденного голодування, яке вони оголосили на знак протесту, повідомили Радіо Свобода у профспілці шахти.

Працівникам державної шахти «Селидоввугілля» не виплатили зарплату за травень і червень, і лише частково виплатили – за квітень. Шахтарі оголосили голодування 4 липня.

Минулого тижня представникиДП«Селидоввугілля» зустрічалися з міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. Про підсумки зустрічі у Міністерстві не повідомляли.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG