Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 10:05

ЦВК отримала протоколи про підсумки голосування від ОВК з п’яти округів


Центральна виборча комісія отримала протоколи про підсумки голосування від ОВК з п’яти одномандатних виборчих округів № 23, 27, 85, 183, 206.

Як повідомляє прес-служба комісії, сьогодні для подальшого опрацювання прийнято протоколи про підсумки голосування від ОВК одномандатних виборчих округів № 23 (Волинська область) та № 85 (Івано-Франківська область).

Проміжні вибори до Верховної Ради України відбулись 17 липня на 7 одномандатних округах (№ 23, 27, 85, 114, 151, 183 та 206).

Опрацьовані 100% протоколів на всіх цих округах, зокрема на Херсонщині та на Полтавщині перемогли представники партії «Батьківщина» – Юрій Одарченко і Руслан Богдан відповідно, на Луганщині – Сергій Шахов від політичної партії «Наш край», на Прикарпатті і Волині перемогли представники партії «Укроп» Віктор Шевченко та Ірина Констанкевич відповідно, а на Дніпропетровщині – самовисуванець Тетяна Ричкова. На окрузі в Чернігівській області перемогу здобув самовисуванець Максим Микитась.

У громадянській мережі «Опора» заявили, що на довиборах спостерігачі зафіксували низку порушень законодавства, частина з яких була грубим недотриманням законодавчих вимог та стандартів виборчого процесу. Водночас безпосередньо в день голосування 17 липня виявлені спостерігачами порушення не мали масового характеру.

Поліція відкрила 25 кримінальних проваджень, пов’язаних з порушеннями на довиборах, з них – 14 проваджень стосуються порушень виборчих прав громадян.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG