Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 12:34

ГПУ: засновник «Еліта-Центру» Шахов не з’явився на суд, його оголосили у розшук


(©Shutterstock)

Подільський районний суд Києва оголосив у розшук засновника компанії «Еліта-Центр» Олександра Волконського (Шахова) через його неявку на чергове засідання суду. Про це Радіо Свобода повідомила прокурор Генпрокуратури Ольга Корніяк.

«21 липня його оголосили в розшук у зв’язку з тим, що попередньо судом до нього застосували цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю (заставу він не сплатив), а оскільки він зник з визначеного його місця перебування, за клопотанням прокурора особу оголосили в розшук ухвалою Подільського районного суду», – сказала вона.

11 квітня Подільський райсуд Києва застосував до Шахова закон, що передбачає зарахування для в’язнів один день, проведений у СІЗО, за два дні в колонії (так званий «закон Савченко»), і змінив йому запобіжний захід із тримання під вартою на заставу в розмірі понад 384 мільйони гривень із носінням електронного засобу контролю.

У Генпрокуратурі нагадують, що від вересня 2004 року до лютого 2006 року Шахов (Волконський) з метою заволодіння грошовими коштами громадян України організував і очолив організовану групу, розробив спільний план вчинення злочинів, придбав низку фіктивних підприємств, які мали офіційно відведені Київською міською радою земельні ділянки для будівництва житлових будинків, та, ставши їх співзасновником, організував збирання грошових коштів від громадян під приводом інвестування у будівництво будинків на цих земельних ділянках.

Однак отримані від 1693 громадян-інвесторів кошти в сумі понад 383 мільйони гривень у будівництво так і не інвестували, а привласнили, додають у ГПУ.

Генпрокуратура підтримує державне обвинувачення у резонансному кримінальному провадженні стосовно Шахова і Терентьєва за фактом вчинення шахрайства стосовно вкладників ТОВ «Еліта-Центр».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG