Доступність посилання

ТОП новини

Президент подякував голові Європейської ради за підтримку в боротьбі з агресією й реформах


Дональд Туск (л), Петро Порошенко (п), комбіноване фото

Президент України Петро Порошенко в розмові з президентом Європейської ради Дональдом Туском висловив йому вдячність за незмінну особисту підтримку України в боротьбі з російською агресією та впровадженні реформ, повідомила прес-служба голови держави.

«Ми розраховуємо на збереження солідарності ЄС із Україною та продовження санкційного тиску на Росію до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України», – сказав Порошенко.

Як мовиться в повідомленні, обидва лідери, серед іншого, скоординували підходи щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, а також якнайшвидшого схвалення Європейським парламентом та Радою ЄС рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України.

«Я хочу підтвердити, що Європейський союз готовий і надалі всебічно підтримувати Україну на шляху економічного зростання, реформ та протидії агресії», – запевнив Туск.

Він також привітав успішні кроки української влади на шляху реформ, підтвердженням чому стало рішення Міжнародного валютного фонду про відновлення програми співпраці з Україною, і назвав це позитивним сигналом підтримки реального прогресу в реформах, включаючи боротьбу з корупцією, мовиться в повідомленні.

Дональд Туск прибув до України для участі в заходах, присвячених 75-й річниці трагедії Бабиного Яру.

XS
SM
MD
LG