Доступність посилання

ТОП новини

Депутат Гринів заявив про намір відкликати проект змін до порядку декларування чиновниками


Керівник фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігор Гринів заявляє про намір відкликати свій проект змін до закону України «Про запобігання корупції». Про це Гринів повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Мав складну розмову з президентом щодо внесених мною поправок до Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання злочинам проти життя і здоров’я особи та проти власності. Я і надалі залишаюсь при своїй думці, що цей закон потребує доопрацювання та змін. Але врахував дискусію з президентом та відкличу цей законопроект», – написав він.

«Суспільство виявилось непідготовленим до такої дискусії. Я розпочинаю відкрите обговорення цього питання і повернуся до нього, щойно переконаю громадськість у необхідності таких законодавчих змін», – заявив Ігор Гринів.

30 вересня Гринів зареєстрував у Верховній Раді законопроект №5192, яким пропонує внести зміни до закону України «Про протидію корупції». У законопроекті зокрема пропонується, що у декларації відомості про цінне рухоме майно, вартість та розмір отриманих подарунків, наявні грошові активи, у тому числі готівкові кошти, кошти, позичені третім особам, активи у дорогоцінних (банківських) металах, фінансові зобов’язання належатимуть до інформації з обмеженим доступом та не підлягатимуть оприлюдненню.

Ігор Гринів мотивував пропоновані зміни необхідністю запобігання злочинам проти життя і здоров’я особи та проти власності.

Чергове пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 4 жовтня.

XS
SM
MD
LG