Доступність посилання

ТОП новини

У Криму суд оштрафував члена Меджлісу – Джелял


Еміне Авамілєва
Еміне Авамілєва

Бахчисарайський районний суд в анексованому Росією Криму 14 жовтня присудив члену Меджлісу кримськотатарського народу Еміне Авамілєва штраф за статтею про «організацію діяльності суспільного або релігійного об'єднання, щодо якого ухвалено рішення про призупинення його діяльності», повідомив на сторінці у Facebook перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

«Суддя Атаманюк довго думав у нарадчій кімнаті, але все-таки визнав Еміне Авамілєва винною в скоєнні адмінправопорушення і присудив штраф 750 рублів», – написав Джелял.

Раніше члена Меджлісу кримськотатарського народу Еміне Авамілєва російські силовики зобов'язали прийти 30 вересня в центр протидії екстремізму.

28 вересня заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову російський суд теж присудив штраф у розмірі 750 рублів. А до того – тисячу рублів – члену Меджлісу кримськотатарського народу Алі Хамзіну.

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму 26 квітня заборонив діяльність Меджлісу на території анексованого півострова. Світова спільнота висловила рішучий протест у зв'язку з такими діями російської влади. Захист Меджлісу відправив апеляцію до Верховного суду Росії. 29 вересня Верховний суд Росії у відповідь на апеляцію підтвердив заборону на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість переслідуванням громадян України в анексованому Криму і закликало припинити тиск.

XS
SM
MD
LG