Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 14:55

НАЗК: з 2017 року е-декларації подаватимуть керівники держпідприємств


Голова Національного агентства України з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявляє, що другий етап електронного декларування почнеться з наступного року і стосуватиметься всіх державних службовців, зокрема керівників державних підприємств.

«Подача електронних декларацій – це перший етап. Це етап накопичення бази даних. З наступного року буде запущено новий етап. Електронні декларації подаватимуть всі чиновники і керівники державних підприємств», – сказала вона.

В ніч на 31 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище – президент, прем’єр, члени уряду, депутати, судді, правоохоронці. За даними сайту Єдиного державного реєстру декларацій, документи подали на час завершення першого етапу понад 118 тисяч осіб.

У вересні систему електронного декларування вдалося запустити із двотижневою затримкою та з другої спроби. 31 серпня, напередодні запуску, президент України Петро Порошенко заявив, що «програма кардинально перероблена». Після запуску НАЗК кілька разів відновлювали роботу реєстру, а чиновникам доводилося переподавати свої декларації.

Система електронного декларування статків високопосадовцями є однією з вимог закону «Про запобігання корупції».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

XS
SM
MD
LG