Доступність посилання

ТОП новини

Суд відкрив провадження у справі Армена Мартиросяна до СБУ у справі з білоруським літаком


Окружний адміністративний суд міста Києва повідомив, що відкрив провадження у справі за позовом Армена Мартиросяна до Служби безпеки України щодо визнання протиправними її дій при поверненні літака авіакомпанії «Белавіа» в аеропорт «Київ».

Судове засідання призначене на 26 січня, мовиться в повідомленні.

21 жовтня білоруська авіакомпанія «Белавіа» повідомила, що її літак рейсу до Мінська з аеропорту «Жуляни» в Києві був змушений повернутися до Києва через одного з пасажирів, до якого мали претензії українські правоохоронці, і компанія має намір домагатися відшкодувати витрати, пов’язані з поверненням літака до Києва.

В СБУ заявили, що дали вказівку повернути літак через імовірну «загрозу національній безпеці» з боку одного з пасажирів-іноземців.

За повідомленнями, причиною став громадянин Вірменії, блогер і активіст українського «антимайдану» Армен Мартиросян. Він стверджував, що після повернення літака українські силовики шукали в нього якісь носії інформації і, не знайшовши, відпустили до Мінська наступним рейсом. Як повідомляють, нині Мартиросян перебуває в Росії, в Москві.

XS
SM
MD
LG