Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: даних про постраждалих українців під час пожеж в Ізраїлі немає


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що інформації про громадян України серед постраждалих під час пожеж в Ізраїлі не надходило.

«За повідомленням посольства України в Ізраїлі, інформація щодо наявності громадян України серед постраждалих унаслідок пожеж до установи не надходила», – повідомляє департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.

У МЗС також зазначають, що українські спеціальні літаки наразі здійснюють заходи, пов’язані з патрулюванням гірської місцевості, виявленням та ліквідацією пожеж.

«Станом на 27 листопада найбільші осередки пожеж локалізовані. Українські рятувальники ведуть подальшу роботу щодо виявлення та ліквідації інших місць загоряння», – додають у відомстві.

Україна відправила до Ізраїлю два літаки АН-32 для надання допомоги в ліквідації пожеж.

24 листопада в ізраїльському місті Хайфі через сильну пожежу евакуювали десятки тисяч людей. Під час гасіння вогню постраждали понад сотня осіб. Крім Хайфи, пожежі охопили місто Модіін, що на околицях Єрусалима. У Міністерстві внутрішніх справ Ізраїлю вважають, що частина займань сталася через підпали, затримали кількох підозрюваних.

XS
SM
MD
LG