Доступність посилання

ТОП новини

Ремонт водогону в Торецьку завершено, вода в місті буде через 10 годин – місцева влада


У Торецьку на Донеччині завершили ремонт водогону, зруйнованого внаслідок обстрілу. Про це Радіо «Донбас.Реалії» повідомив заступник мера Торецька Сергій Вінник. Вода в місті з’явиться орієнтовно через 10 годин, повідомив він. Ремонтна бригада завершила роботи на лінії зіткнення.

«Іде розкачка води для наповнення водогону, – повідоми Вінник. – Вода безпосередньо в місто прийде через 10 годин, а потім будемо розкачувати по районах», – зазначив Сергій Вінник.

До цього часу доставку води цистернами в місто продовжують, додав він.

Також, за словами заступника міського голови, в усіх будинках міста є опалення. Раніше у зв’язку з аварією на водопроводі була загроза припинення опалення Торецька через злив води з системи.

23 листопада внаслідок бойових дій було пошкоджено водовід, який на 90% забезпечує потреби Торецька у воді. Через це у місті оголосили надзвичайну ситуацію.

Вода в місто йде з підконтрольної угрупованню «ДНР» Горлівки, труба була пошкоджена обстрілами. Більше ніж тиждень українська сторона не могла отримати гарантії безпеки від сепаратистів. 29 листопада зранку ремонтні бригади почали роботи на лінії розмежування.

XS
SM
MD
LG