Доступність посилання

ТОП новини

Росія не заглушить українське мовлення в окупованому Криму – Костинський


Член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський

Владі окупованого Росією Криму не вдасться заглушити українське мовлення, що здійснюватиметься з нової телекомунікаційної вежі, яку побудують біля контрольного пункту в'їзду-виїзду «Чонгар». Про це 3 грудня заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає «Укрінформ».

«Не вистачить телекомунікаційної інфраструктури, яка існує сьогодні в Криму. Вона не передбачена для того, щоб забезпечувати глушіння. Немає обладнання. І питання електроенергії: якщо вони будуть намагатися це робити, це значить, що вони будуть використовувати дефіцитний ресурс», – наголосив Костинський.

Також він зазначив, що на окупований Крим мовитимуть щонайменше чотири телеканали.

У суботу міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку російського уряду окупованого Криму Дмитро Полонський заявив, що українське мовлення на територію Криму буде припинене. За його словами, Росія має в Криму достатньо технічних засобів для глушіння «не дозволеного російським законодавством» телерадіомовлення.

На Херсонщині біля адміністративної межі з Кримом 2 грудня відбулася урочиста церемонія початку будівництва телекомунікаційної вежі, яка транслюватиме українське радіо і телебачення на південні райони Херсонщини та анексований Росією Крим. Висота вежі становитиме 150 метрів, вартість безпосередньо вежі – 1 мільйон гривень, а вартість її будівництва – 500 тисяч гривень.

XS
SM
MD
LG