Доступність посилання

ТОП новини

Мінфін для націоналізації «Приватбанку» випустить облігації на суму до 116,8 мільярда гривень – постанова


Міністерство фінансів у рамках націоналізації «Приватбанку» викупить акції у повному обсязі за одну гривню, потім візьме участь у його додатковій капіталізації шляхом придбання акцій додаткової емісії на суму, що не перевищує розмір мінімальної потреби в капіталі, розрахованої Нацбанком. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №961 від 18 грудня «Деякі питання забезпечення стабільності фінансової системи».

«Міністерству фінансів здійснювати ... випуск облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) у розмірі до 116,8 мільярда гривень терміном обігу до 15 років і процентною ставкою доходу на рівні не вище 10,5% річних з подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії «ПриватБанк», – йдеться в документі.

Відповідно до постанови, Мінфіну також доручено у тримісячний термін внести пропозиції про необхідність додаткової капіталізації «Приватбанку» за результатами оцінки його фінансового стану, проведеної міжнародною визнаною аудиторською компанією.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 18 грудня ухвалив рішення передати в 100-відоткову державну власність найбільший в Україні банк «Приватбанк».

Сьогодні президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект «Про банки й банківську діяльність» щодо «посилення захисту вкладників «Приватбанку». Порошенко наголосив, що держава «гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканність і цілісність їхніх грошей». Він також закликав клієнтів «Приватбанку» зберігати спокій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

XS
SM
MD
LG