Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 16:00

У столиці Грузії активісти зірвали публічне обговорення змін до Конституції, які пропонує владна партія


Активісти свистом і вигуками висловили протест проти пропонованих змін, Тбілісі, 15 травня 2017 року

У Грузії сотні молодих активістів зірвали публічне обговорення у столиці змін до Конституції, які пропонує владна партія «Грузинська мрія».

Спікер парламенту Іраклі Кобахідзе був змушений закрити це обговорення, що відбувалося в будівлі Державної філармонії у Тбілісі, після того, як сотні активістів свистом і вигуками висловили незгоду з пропонованими змінами.

Активісти заявляють, що їх непокоїть низка цих змін, зокрема перехід від прямих усенародних виборів президента до виборів голови держави в парламенті, а також пункт про перерозподіл мандатів після виборів на користь переможної партії чи легалізація купівлі землі іноземцями.

Активісти також ставлять під сумнів такі публічні обговорення, які влада організовує і в інших містах Грузії – за їхніми словами, в цих обговореннях брали участь тільки представники влади.

На парламентських виборах восени минулого року владна партія «Грузинська мрія» здобула конституційну більшість – 115 мандатів зі 150 – і може самостійно ухвалювати бажані для неї зміни до Конституції Грузії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG