Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 09:40

Дружина кримського адвоката Семедляєва про візит невідомих: хотіли сфотографувати будинок


Кримські адвокати Еміль Курбедінов і Едем Семедляєв

Дружина кримського адвоката Едема Семедляєва Ельвіна заявляє, що представники російської податкової служби в Криму 5 червня прийшли до їхнього будинку, щоб зробити фотографії. Про це в коментарі проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії повідомила Ельвіна Семедляєва.

За її словами, у представників податкової служби були дані, щоза адресою проживання сім'ї адвоката розташований готель.

«Прийшли за дорученням начальника податкової служби, щоб оглянути касові апарати. Прийшли дивитися якийсь приватний готель, якого у нас в помині немає. Точної адреси у них не було. Хотіли пофотографувати будинок. Я їм не дозволила. Попросила вийти з двору і сказала, якщо вони збираються щось фотографувати, то нехай складають протокол і надають постанову. Вони сказали, що у них немає жодної ухвали, а лише доручення начальника. На дорученні не було ніякої дати, незрозуміла адреса», – розповіла Ельвіна Семедляева.

Вона зазначила, що податківці продовжували наполягати, хотіли зайти в будинок і погрожували поліцією, але потім «підійшов адвокат, їм все пояснив і вони розійшлися».

5 червня кримський адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що в будинок його колеги Едема Семедляєва намагаються проникнути невідомі люди.

Семедляєв є одним з провідних кримських адвокатів, що спеціалізуються на політичних справах. Наприкінці березня в російському управлінні Слідчого комітету по Криму викликав на зустрічі кримського адвоката Еміля Курбедінова, який веде низку справ щодо захисту кримських татар.

Після російської анексії в Криму почастішали масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху.

Верховна Рада України офіційно оголосив 20 лютий 2014 початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росії. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупація півострова і називають це «відновлення історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG