Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 05:44

США: Блумберг від імені губернаторів та мерів заявив про виконання умов Паризької угоди


Майкл Блумберг

Колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг заявив 5 червня, що понад тисячу губернаторів, мерів і підприємств США погодилися виконувати надалі пункти Паризької кліматичної умови, про вихід США з якої минулого тижня заявив президент Дональд Трамп.

Блумберг, який є спеціальним посланцем генсекретаря ООН з питань міст і зміни клімату, представив в ООН декларацію «Ми все ще в ній (угоді)» і сказав, що буде працювати з місцевими органами влади та недержавними організаціями для кількісної оцінки спільних зобов’язань щодо скорочення викидів парникових газів, щоб потім це представити в ООН.

«Сьогодні від імені безпрецедентної кількості міст США, штатів, підприємств та інших організацій, я повідомляю ООН і світовій спільноті, що американське суспільство, як і раніше підтримує досягнення скорочень викидів, як ми обіцяли зробити в Парижі в 2015 році», – сказав Блумберг .

Підписантами нової ініціативи стали 13 губернаторів штату – як республіканців, так і демократів, 19 генеральних прокурорів штатів, понад 200 мерів міст і керівники численних компаній, зокрема Apple, Amazon, Google, Facebook, Microsoft, Levi Strauss і Tiffany. Усі вони назвала рішення Трампа про вихід з угоди «серйозною помилкою».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG