Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 14:43

Двоє силовиків зазнали легких травм на Марші рівності, організатори діями поліції задоволені


Противники маршу намагаються заблокувати рух колони. Київ, 18 червня 2017 року

Двоє поліцейських зазнали легких травм під час заходів із недопущення правопорушень в рамках Маршу рівності у Києві, повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко

«Зараз їм надають допомогу, але це подряпини, легкі ушкодження», – повідомив Крищенко, додавши, що серед організаторів акції та учасників Маршу рівності постраждалих немає.

Очільник столичної поліції також вказав, що були «незначні сутички» під час акції у центрі Києва сьогодні.

«Були незначні сутички під час охорони громадського порядку. Поліцією було затримано 6 осіб, вони зараз знаходяться у Шевченківському районному управлінні», – додав він.

Водночас перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив, що поліція не отримувала повідомлень про напади на учасників Маршу рівності після проведення заходу.

Організатори міжнародного форуму ЛГБТ-спільноти «Київпрайд», у свою чергу, заявили про покращення співпраці з поліцією при організації Маршу рівності. Про це, зокрема, сказав член організаційного комітету заходу Зорян Кісь.

«Підготовка була дуже складною, але співпраця з поліцією, треба відзначити, стає все кращою з кожним роком. Люди все більш організовані, все більше людей приходить», – сказав він.

Пізніше у соцмережі Facebook він також висловив сподівання, що і після маршу ніхто не постраждає.

Сьогодні у Києві відбувся Марш рівності, що тривав більш ніж годину і проходив під посиленим наглядом правоохоронців – 5500 осіб. Були встановлені фільтраційні пункти, чергували кінологи та кінна поліція.

Перед початком маршу противники акції, близько сотні представників переважно націоналістичних організацій, неподалік парку імені Тараса Шевченка, утворили «ланцюг», безперервно рухаючись пішохідним переходом. Крім того, кілька супротивників акції підпалили символічний прапор ЛГБТ-спільноти. З ними поліція провела профілактичну бесіду. У кількох молодих людей під час перевірки правоохоронці виявили балаклави, газові балончики, курячі яйця та зеленку. Пізніше у поліції також уточнили, що забрали у відділки шістьох осіб, які намагалися прорвати «кордон» поліції під час проведення маршу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG