Доступність посилання

16 Грудень 2017, Київ 02:25

У Москві знову перенесли оголошення вердикту у справі про вбивство Нємцова


Один із підсудних Заур Дадаєв у суді в Москві, Росія, 27 червня 2017 року

У Росії перенесли на 29 червня оголошення вердикту присяжних у справі про вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Колегія, сформована Московським окружним військовим судом, радиться з 27 червня.

Захист колишнього бійця батальйону «Північ» МВС російського регіону Чечні Заура Дадаєва, якого слідство вважає безпосереднім виконавцем вбивства опозиціонера, заявляє, що прийме будь-який вердикт.

Крім Дадаєва, на лаві підсудних перебувають Анзор і Шадід Губашеви, Тамерлан Ескерханов і Хамзат Бахаєв. У ході слідства Заур Дадаєв і брати Губашеви давали свідчення, але в суді відмовилися від них, заявивши, що їх катували. Прокуратура Росії просить визнати всіх фігурантів справи винними.

Російського опозиціонера Бориса Нємцова застрелили 27 лютого 2015 року на Великому Москворіцькому мості за кількасот метрів від стін Кремля.

Справа про вбивство досі не доведена до кінця. У ній судять п’ятьох жителів Північного Кавказу, але родичі і прихильники вбитого політика вважають, що йдеться лише про виконавців, а замовників, за їхніми словами, треба шукати на вищих владних щаблях.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG