Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 08:52

Аеропорт «Львів» підписав контракт з Ryanair, хоча кілька вимог компанії відхилили – директор


Міжнародний аеропорт «Львів» вдалося дійти спільної згоди у переговорах з ірландською авіакомпанією Ryanair та укласти контракт, при цьому кілька вимог компанії відхили, заявила генеральний директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська.

«Кожен пункт договору довго обговорювався. З того переліку, що озвучували в аеропорту «Бориспіль», ми відхилили багато питань», – зауважила Романовська.

Також вона додала, що базова угода, яка укладається у перший рік співпраці, не вимагає пунктів, які розголосив гендиректор київського аеропорту «Бориспіль», зокрема, мова йде про готелі, землю та інші пільги від аеропорту.

У Ryanair наразі цю заяву не коментують.

«У них одразу було задекларовано, що вони летять в країну, а не летять в якісь аеропорти окремі. Одразу йшла мова про Львів і Київ», – наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

У березні цього року Ryanair і львівський аеропорт погодили умови угоди.

10 липня компанія заявила, що скасовує планований прихід до України через недотримання раніше досягнутої угоди з Міністерством інфраструктури України і посадовцями аеропорту «Бориспіль».

Перед цим гендиректор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що аеропортові не вигідний контракт із Ryanair у тому вигляді, як його домагалася компанія. За його словами, виконання певних вимог могло б призвести аеропорт до збитків у два мільярди гривень щороку.

В уряді заявили про намір поновити переговори з Ryanair. Зокрема прем’єр Володимир Гройсман заявляв, що під час переговорів із компанією Ryanair їй потрібно запропонувати продовжити співпрацю зі львівським аеропортом.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG